בס"ד
052-2242023 לראשי אודות פורמולות שאלות ותשובות הידעת? צור קשר
רפואה סינית בטיפולי פוריות
צמחי מרפא סיניים
FSH גבוה
טיפול הורמונלי IUI IVF
פוריות הגבר
הפלות חוזרות - בעיות קליטה והשתרשות של העובר
ילדים זה שמחה...
בניית אתרים

ליצירת קשר:

yossi_patal@walla.com

03 - 5479929

052 2242023


 

 הידעת?

 • לחץ - מתח וכעס מפריעים לזרימת דם חופשי ברחם ולא מאפשרים ביוץ טוב. רצוי ליצור סביבה רגועה, בעיקר בתקופת הביוץ ולאחריה.
 • הטיפול ברפואה הסינית פועל, בין היתר, לשיפור איכות הרירית ובכך מאפשר קליטה  והשתרשות טובה יותר של העובר ובכך מונעת  הפלות.
 • הזירעונים סובלים נורא מחום וזו הסיבה ששק האשכים נמצא מחוץ לגוף.
 • פעילות גופנית – מאומצת, לא מומלצת לנשים המנסות להרות, משום שהיא גורמת לתזוזות קיצוניות של הרחם. נשים המרגישות צורך בפעילות גופנית מאומצת, מומלץ  לעשות אותה מהמחזור ועד סמוך לביוץ.   פעילות גופני עדינה, כמו יוגה וטאי צ'י, עדיפה.
 • תזונה- היא גורם חשוב בהבנת בעיות פוריות ופתרונן. כל מטופלת מקבלת המלצות שונות המבוססות על התפיסה הרפואית הסינית שי איכיות קור וחום של כל מאכל והשפעתו על האיברים הפנימיים. רבות מבעיות הפריון  במערב קשורות למצב של קור. לכן, לרוב תומלץ הפסקת צריכה של מאכלים ומשקאות קרים, במיוחד סביב זמן הווסת, משום שקור מכווץ  וכך לא מאפשר זרימת דם חופשית ברחם (גורם גם לכאבי מחזור).
 • הטיפול היעיל ביותר משלב אקופונקטורה (דיקור סיני), צמחי מרפא סיניים, שינוי תזונתי קל ופעילות גופנית מתאימה.
  הטיפולים הסיניים מתייחסים לא רק לתופעות הקלות יחסית שלהן הרפואה המערבית מייחסת פחות חשיבות. בנוסף לטיפולי פריון נשים וגברים בגינקולוגיה הסינית אנו מטפלים בתופעות גיל המעבר ובעיות קשות כמו זיהומים במערכת המין והשתן, וגניטיס, כאבי מחזור ו-PMS  , אי סדירות המחזור, צניחת רחם, ציסטות, מיומות, אנדומטריוזיס, הפלות חוזרות, בעיות בהריון כמו בחיולות והקאות קשות, התפתחות לא מספקת של העובר (IUGR), בצקת הריונית, סוכרת הריונית, רעלת הריון, יתר לחץ דם הריוני, היפוך עובר וזרוז לידה, חיזוק היולדת לאחר הלידה והגברת ייצור חלב אם. 
    
 •  הנסיון הקליני מראה תוצאות טובות של שילוב בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה הסינית.
  מכאן שהיתרונות הגלומים ברפואה הסינית והנסיון שהצטבר במהלך אלפי שנים בסין, תורם לשיפור סיכויי הצלחת השגת ההריון הנכסף תינוק ואם בריאים.
  כמו כן שילוב זה יקטין במידה ניכרת את עוגמת הנפש של הזוגות החפצים בילד.